توضیحات عکس

نوشیدن چای به تقویت متابولیسم کمک کرده و سیستم بدن شما را سم زدایی می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با پنج تا از بهترین دمنوشهای گیاهی که در کاهش وزن و مبارزه با چربی های شکمی کمک کننده هستند، آشنا کنیم. تهیه و نوشیدن هریک از این دمنوشها میتواند به سلامتی شما کمک کند، اما با خرید دمنوش لاغری میداس مارت میتوانید به راحتی خواص همه این نوشیدنی ها را در یک دمنوش داشته باشید. همچنین میتوانید از فروشگاه اینترنتی میداس مارت دیدن کنید و با محصولات ما آشنا شوید.

بیشتر ما می دانیم که دمنوش های گیاهی برای سلامتی مفید هستند. آنها مملو از آنتی اکسیدان و سایر خواصی هستند که سلامت کلی را تقویت می کنند و خطر ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان ، بیماری های قلبی و غیره را کاهش می دهند. نوشیدن چای به تقویت متابولیسم کمک می کند و سیستم شما را سم زدایی می کند. مطالعات نشان داده است که مصرف چای ، به ویژه چای سبز ، می تواند باعث کاهش وزن شود و به مبارزه با چربی شکم کمک کند.

دلیل کاهش وزن حین مصرف چای گیاهی این است که نوشیدنی بسیار کم کالری ای است. دمنوش های گیاهی علاوه بر غنی بودن از آنتی اکسیدان ، با استفاده از انواع گیاهان مختلف حاوی خواص ضد چاقی هستند که به شما در کاهش اشتها ، افزایش میزان متابولیسم و جلوگیری از تشکیل سلول های چربی جدید در بدن کمک می کنند. در اینجا پنج تا از بهترین چایهای لاغری آورده شده است که می تواند به شما در کاهش وزن و ذوب شدن چربی های سرسخت شکم کمک کند.

چای سبز

یکی از نوشیدنی های توصیه شده برای کاهش وزن ، چای سبز، دارای آنتی اکسیدان های قدرتمند به نام کاتچین و اپی گالوکاتکین گالات (EGCG) است. این آنتی اکسیدان ها متابولیسم را تقویت می کنند و با افزایش کاهش وزن و کاهش چربی شکم ارتباط دارند. چای سبز یکی از نوشیدنی های سالم در کره زمین محسوب می شود و اعتقاد بر این است که بسیاری از مزایای سلامتی از جمله پیشگیری از سرطان را برای بدن فراهم می کند. چای سبز از برگهای آپیکالی گیاه Camellia sinensis تهیه می شود.

چای اولانگ

این چای سنتی چینی نیز از Camellia sinensis گرفته شده است که با بهبود چربی سوزی و تسریع در متابولیسم باعث کاهش وزن می شود. اولانگ یک چای گلدار و سبک است که حاوی مقادیر زیادی کاتچین است که با افزایش توانایی بدن در متابولیسم چربی ، کاهش وزن را بهبود می بخشد.

چای هیبیسکوس

چای هیبیسکوس که از گل های ارغوانی گل گاو زبان تهیه می شود ، حاوی خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی است که از بسیاری جهات می تواند به تقویت سلامتی شما کمک کند. مطالعات متعددی نشان داده است که نوشیدن چای گیاه هیبیسکوس می تواند به کاهش وزن کمک کرده و از چاقی جلوگیری کند. این چای گیاهی همچنین ممکن است به کاهش فشار خون ، سلامت کبد و محافظت در برابر سرطان کمک کند.

چای بابونه

چای بابونه که از گل های بابونه به دست می آید ، دارای آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی مفید از جمله خواص ضد چاقی است. این چای دارای خواص ضد التهابی ، ضد افسردگی ، خواب آور و ضد اضطراب است. از این رو ، نوشیدن این چای گیاهی می تواند به تقویت خواب ، رفع اضطراب و افسردگی که از عوامل پرخوری و افزایش وزن میباشند کمک کند.

چای نعنا-فلفل

یک نوشیدنی خوشمزه و گوارا که دارای اثرات تسکین دهنده و آرام بخشی بر روی سیستم بدنی شما است و به کاهش استرس و حفظ سلامت بدن کمک می کند. به یاد داشته باشید ، استرس می تواند سوخت و ساز بدن شما را مختل کرده و تلاش های شما برای کاهش وزن را از بین ببرد. رایحه قوی چای نعنا همچنین می تواند به سرکوب اشتها کمک کند ، که برای تقویت چربی سوزی ضروری است. از آنجا که نعنا-فلفلی حاوی ترکیبات فرار و سبک، مانند منتول ، منتون ، هسپریدین ، لوتئولین و اریوسیترین است ، نوشیدن این چای می تواند به چندین روش به بهبود سلامتی کمک کند.

توجه: اکثر گیاهانی که در دمنوش های گیاهی استفاده می شوند به طور کلی بی خطر محسوب می شوند ، با این حال ، ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از استفاده از هر نوع چای گیاهی برای کاهش وزن با پزشک خود صحبت کنید.

لینک صفحه کپی شد