توضیحات عکس

دلیل شما برای فعالیت بدنی هرچه باشد - از دست دادن وزن ، ایجاد قدرت ، بهبود آمادگی جسمانی - باید مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت قرار دارید. انگیزه کلید رسیدن به هدف تناسب اندام شما است ، اما برخی از توصیه های مفید همیشه مورد پسند هر تمرین است. با این حال ، چون این روزها هرکسی که دارای یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی است می تواند ادعا کند که یک متخصص تناسب اندام است ، سخت است بفهمید که به چه کسی اعتماد کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با چند نکته در مورد تغذیه سالم و ورزشی آشنا کنیم.

تناسب اندام چیزی فراتر از ورزش است. غذا به همان اندازه در سبک زندگی سالم نقش دارد. غذا خوردن ناسالم نه تنها به تلاش های شما برای کاهش وزن آسیب می زند ، بلکه انگیزه و انرژی را نیز کمتر می کند. این بدان معنا نیست که شما باید از یک رژیم غذایی سخت و ملال آور رنج ببرید - در واقع ، برعکس! با درست غذا خوردن ، احساس بهتری خواهید داشت ، ظاهر بهتری خواهید داشت و از برخی وعده های غذایی خوشمزه و سالم بیشترین بهره را خواهید برد.

۱۰ نکته برای داشتن تغذیه سالم

۱- رژیم های غذایی کار نمی کنند - یک برنامه غذایی سالم و پایدار نسبت به رژیم های دوره ای بسیار موثرتر است.

۲- گرسنگی دشمن شما است - بدن را از سوخت مورد نیاز آن محروم نکنید و گرسنه نمانید.

۳- مصرف کربوهیدرات را کنترل کنید - کربوهیدرات ها قسمت مهمی از رژیم غذایی شما هستند ، با این حال ، باید سعی کنید کربوهیدرات های تصفیه شده مانند ماکارونی و نان سفید را کاهش دهید.

۴- پروتئین بسیار مهم است - غذاهای غنی از پروتئین برای ترمیم و بازسازی عضلات ضروری هستند.

۵- از چربی نترسید - همه چربی ها برای شما مضر نیستند: چربی های غیر اشباع به عنوان "چربی های خوب" شناخته می شوند.

۶- مقدار زیادی آب بنوشید - تأمین آب بدن ضروری است.

۷- کیفیت مهمتر از مقدار است - آنچه که می خورید مهمتر از مقدار خوردن است.

۸- آهسته تر بخورید تا کمتر بخورید - موقع غذا خوردن وقت خود را فقط به غذا خوردن اختصاص دهید و وعده های غذایی خود را سریع نخورید - این یک مسابقه نیست!

۹- ۸۰٪ از زمان خود را به انتخابهای سالم اختصاص دهید - این باعث می شود که ۲۰٪ دیگر غذاها مزه دلچسبتری داشته باشند.

۱۰به تبلیغات لاغری اعتنایی نکنید - به آنچه راحت هستید پایبند باشید و از تبلیغات رژیم های غذایی یا محصولات شیمیایی که مژده لاغری بسیار سریع میدهند خودداری کنید.

اکنون که ما به شما ایده هایی در مورد چگونگی استفاده حداکثری از وعده های غذایی داده ایم ، چرا آنچه را که آموخته اید به کار نبندید؟ شما با استفاده از دمنوشهای لاغری و گیاهی میداس مارت میتوانید در مسیر تناسب اندام قدم بردارید و مطمئن باشید که این محصول سلامت شما را تضمین میکند.

لینک صفحه کپی شد